centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 27.10.2009 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Bohdan Garstecki

Bohdan Garstecki

Jest trenerem, konsultantem i certyfikowanym coachem biznesowym (ICF ACC). Specjalizuje się w zagadnieniach sprzedaży, negocjacji i prezentacji oraz strategicznego i operacyjnego zarządzania biznesem.
Jest też właścicielem firmy Maxus Net Communications Sp. z o.o. specjalizującej się w usługach IT.
Prowadzi szkolenia z zakresu efektywności pracy menedżera, zarządzania priorytetami, przywództwa, wykorzystania czasu, podejmowania decyzji, negocjacji, zarządzania strategicznego w biznesie, sprzedaży i zarządzania sprzedażą oraz zarządzania projektami.
Przed rozpoczęciem swojej praktyki jako trener i coach, przez około 15 lat pracował w korporacjach w branży IT na stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem. Praktyka operacyjna od stanowiska Dyrektora ds. Sprzedaży w ICL Poland, przez pracę na stanowisku Dyrektora Generalnego w firmie Xerox Poland i Dyrektora ds. Marketingu w Xerox Europe do stanowiska Prezesa Zarządzającego w firmie Softbank S.A., pozwoliła Bohdanowi Garsteckiemu nabyć szerokie doświadczenie biznesowe, które skonsolidował przez uczestnictwo w kursach prowadzonych przez INSAED i Cranfield School of Management.
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej i byłym pracownikiem Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku.


Xawery Konarski

Xawery Konarski

Adwokat, wspólnik w Kancelarii Prawnej Traple Konarski Podrecki, nadzoruje prace departamentu IT i TMT. Ekspert prawny Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako ekspert brał udział w pracach legislacyjnych nad szeregiem ustaw z zakresu prawa nowych technologii. Nominowany w polskich i zagranicznych rankingach prawników specjalizujących się w IT/TMT, m.in. w 2008 r. wyróżniony w Legal Media Group Guide to the World's Leading Technology, Media&Telecommunications Lawyers. Brał udział w szeregu projektach IT i ICT, realizowanych dla polskich i zagranicznych podmiotów.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78