centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Warszawa, 11.03.2009 Koordynator: Agnieszka Rożko

PRELEGENCI

Andrzej Sobczak

Adiunkt w Katedrze Informatyki Gospodarczej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Mgr informatyki (Politechnika Łódzka) oraz ekonomii (Uniwersytet Łódzki). Odbył staże na University of Waterloo (Kanada), University of Strathclyde (Szkocja), University of Manchester (Wielka Brytania), University of York (Wielka Brytania), Trinity College (Irlandia), Center of Health Informatics (Irlandia).
Brał udział w projektach realizowanych m.in. dla Ministerstwa Finansów, ARiMR, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie, ABB Polska. Od ponad 6 lat prowadzi serwis www.eGov.pl. Jest także redaktorem serwisu www.ArchitekturaKorporacyjna.pl.


Jakub Strychowski

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunku informatyka o specjalności zastosowania informatyki w medycynie i technice. W styczniu 2009 obronił na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej doktorat w dyscyplinie informatyka o specjalności sztuczna inteligencja. Od 2002 roku pracuje w firmie Rodan Systems S.A. Obecnie pełni rolę kierownika projektów i odpowiada za produkty OfficeObjects® Service Broker i OfficeObjects® Ontology Manager. Zajmuje się problematyką modelowania i integracji systemów informatycznych, reprezentacji wiedzy, oraz przetwarzania języka naturalnego. Uczestnik europejskich projektów badawczych. W ramach projektu badawczego eGovBus odpowiadał za integrację platformy technologicznej, na bazie której powstało narzędzie OfficeObjects® Service Broker.


Jędrzej Wieczorkowski

Od 1994 roku pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Informatyki Gospodarczej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zajmuje się naukowo tematyką zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP oraz BI, zarządzaniem przedsięwzięciami informatycznymi oraz zastosowaniem informatyki w rachunkowości i finansach. Absolwent SGH specjalności Przetwarzanie Danych oraz Rachunkowość. W przeszłovci pełnił funkcje głównego księgowego oraz analityka i projektanta systemów informatycznych. Aktualnie wykłada na Studiach Podyplomowych Informatyczne Systemy Zarządzania organizowanych przez SGH we współpracy z Microsoft oraz na szkoleniach. Pełni także rolę konsultanta w różnych projektach informatycznych; dotąd uczestniczył przykładowo w projektach realizowanych w Castrol Polska, KZG Kegar, MZA Warszawa, Bank DnBNord, zajmował się także wdrożeniem do celów dydaktyki SAP R/3 w SGH. Autor kilkunastu publikacji dotyczących systemów informatycznych w biznesie, członek Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78